Referencje

Opinie naszych Klientów

Wykonanie, opracowanie plastyczne i wykończenie teczek było dla mnie miłym zaskoczeniem. Są skromne a zarazem eleganckie i niedrogie. Zawierają wszystko to, co powinno być na nich zamieszczone. Liczę na dalszą współpracę.

Pozdrawiam
Prezes Zarządu WKŁ „DANIEL”
Marek Haus
www.danielbartoszyce.pl

Firma Verso jest stałym dostawcą opracowań i wydruku materiałów poligraficznych dla naszego zakładu tj. Dąbrowskiej Fabryki Maszyn Elektrycznych „DAMEL” S.A.
Współpraca z firmą Verso jest możliwa dzięki dobrej jakości obsługi, terminowości oraz realizacji zamówień zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Jako usługobiorca firmy Verso polecamy tę firmę jako zaufanego i sprawdzonego kontrahenta

Grzegorz Gębski
Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży
DFME DAMEL S.A.w Dąbrowie Górniczej

W firmie Verso zamawialiśmy druk kuponów. Firma wywiązała się z naszego zlecenia wzorcowo – potrzebowaliśmy ich błyskawicznie a Verso wykonało dla nas usługę w czasie szybszym, niż oczekiwaliśmy.Zarówno podejście do klienta, jak i sam poziom wykonania oceniamy bardzo pozytywnie i rekomendujemy ją.

Jacek Szymczak
Specjalista ds. marketingu
Terma Technologie Sp. z o.o. I Czaple 100 I 80-298 Gdańsk
tel. +48 58 / 694 05 43 I fax +48 58 / 694 05 06
www.termatechnologie.com, jacek.szymczak@termatechnologie.com

Już po raz kolejny chcę podziękować Państwu za wspaniałą współpracę. Od wielu lat korzystamy z Państwa usług. Nigdy się nie zdarzyło, byśmy byli niezadowoleni. Zawsze jest ciekawa oferta i dobre ceny za wykonanie usługi. Dobry kontakt i co ważne bardzo krótki czas realizacji zamówienia. Wielu znajomym udało mi się z sukcesem polecić firmę „VERSO” jako wiarygodną i godną zainteresowania.

 

Z poważaniem
Cech Rzemiosł Różnych Nowy Targ

Uprzejmie dziękujemy za szybką i sprawną realizację naszego zamówienia. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych przez Państwa firmę kart świątecznych.

Jan Kansy
Dyrektor
Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu
tel: 077/5411580; faks: 077/5411600