Papier firmowy | A4

Papier firmowy w formacie A4 (210×297 mm) drukowany na wysokiej jakości papierze offsetowym o gramaturze 90 g. Zadruk jedno lub dwustronny z możliwością składania do formatu DL.

Specyfikacja

Format: 210 x 297 mm
Papier: offsetowy 90 g
Kolorystyka: cmyk/cmyk
Hot stamping: opcja

Cennik

Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej. Ceny netto + 23% VAT

Uwaga!!!

Jeżeli chcesz wydrukować mniejszy nakład lub kilka różnych wzorów/projektów w ramach jednego wybranego nakładu i ceny, to zapraszamy na stronę gdzie znajduje się cennik druku papieru firmowego w małych nakładach

Druk offsetowy

nakładoffset 90 goffset 120 g
2000 szt.279 zł310 zł
2500 szt.316 zł349 zł
3000 szt.355 zł387 zł
3500 szt.393 zł426 zł
4000 szt.432 zł465 zł
4500 szt.471 zł504 zł
5000 szt.509 zł543 zł

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz wycenę dla innego nakładu? Skontaktuj się z nami.

Wycena indywidualna na podstawie przesłanego projektu

Druk cyfrowy

Możliwość wydrukowanie wielu różnych wzorów/projektów w ramach jednego wybranego nakładu i ceny

listownikaa

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt papieru firmowego. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Koszt projektu obejmuje przygotowanie 2-3 wersji do akceptacji oraz późniejsze przygotowanie plików do druku.

Cena podstawowego projekty to  90 zł

Papier firmowy drukowany jest na wysokiej jakości papierze offsetowym  o gramaturze 90 g., na który można później, bez problemów, wykonywać nadruk na dowolnej drukarce.

Papier firmowy drukowany są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK
Drukujemy  w technologii offsetowej oraz cyfrowej na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych paiperze firmowym można umieścić elementy wykonane, błyszczącą lub matową folią. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na specjalnej prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na jednej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping dwustronny wyceniany jest indywidualnie

Małe nakłady drukowane są na nowoczesnych maszynach produkcyjnych (firmy Xerox) do druku cyfrowego, Dzięki czemu jakość druku cyfrowego nie odbiega od  tradycyjnego druku offsetowego a ma tę przewagę, że pozwala na druk nakładów już od 1 sztuki. Dzięki drukowi cyfrowemu można w cenie wybranego nakładu wydrukować kilka różnych wzorów/projektów.

W ramach jednego nakładu, w podanej cenie, można wydrukować kilka różnych wzorów/projektów, np. wybierając nakład 1000 szt. w podanej cenie można wydrukować 10 wzorów po 100 szt., 20 po 50 szt. lub inną dowolną kombinację.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach